Pielgrzymi w drodze do Wąwolnicy

31.08.2019r. jak co roku gościliśmy w naszej parafii pieszą pielgrzymkę zmierzającą z Lubartowa do MB Kębelskiej w Wąwolnicy. Składamy serdeczne Bóg zapłać naszym parafianom za dary na poczęstunek przy Kościele. Przede wszystkim na ręce p. prezesa Henryka Zdunka piekarni w Kamionce za drożdżówki i pieczywo, piekarni Kolstar ze Starościna na ręce p. prezesa Dariusza Wawerskiego za cebularze i bułki, paniom z Kozłówki, Kamionki, Kol. Kierzkówka, Samoklęski, Siedliska za przepyszne zupy, bigos, paszteciki, pierogi, właścicielom sklepów i wielu rodzinom za wszelkie wiktuały (kanapki, ciasta, owoce, napoje, kompoty). Bóg zapłać za pomoc naszej młodzieży, członkom Legionu Maryi i kółek różańcowych, panu kościelnemu, którzy przygotowywali miejsce poczęstunku i obsługiwali pielgrzymów oraz paniom w kuchni za przygotowanie poczęstunku dla księży na plebanii. W sumie gościliśmy ponad 700 pielgrzymów. Wszyscy pielgrzymi są nam za to bardzo wdzięczni i zapewniają nas o pamięci w modlitwie przed MB Kębelską.